fbpx

B4 Media

Pracowaliśmy dla wielu małych i dużych firm.

FILM NA TWOJĄ STRONĘ

Dzisiaj jest mnóstwo sposobów na to, by wypromować swoją firmę. Prasa, telewizja, radio – to tylko niektóre z narzędzi, jakimi dysponują specjaliści od marketingu. Na popularności jednak zyskują tak zwane filmy korporacyjne. To wyjątkowy rodzaj materiału promocyjnego, który ukazuje daną firmę, jak funkcjonuje na co dzień lub też w wyjątkowych dla niej momentach. Najczęściej jednak przedstawia się w nim codzienność pracowników, co daje obraz panującej w przedsiębiorstwie atmosfery. Jest to też materiał, dzięki któremu można pozytywnie wpłynąć na ocenę potencjalnych odbiorców względem firmy. Film korporacyjny może nie tylko przedstawiać misję, ale przede wszystkim też cele korporacji, dzięki czemu jest atrakcyjnym materiałem marketingowym nie tylko dla potencjalnych klientów, ale też partnerów biznesowych.

UJĘCIA Z DRONA

Jest to niezwykle pożądany rodzaj promocji. Jak zaś można go dodatkowo uatrakcyjnić? Wykonując film korporacyjny dronem! Kręcenie sekwencji video z powietrza staje się coraz popularniejsze, a to dlatego, że materiały promocyjne uchwycone z lotu ptaka dodają im atrakcyjności i dynamiki. Tak stworzony film dosłownie daje dużo szersze spojrzenie na całe przedsiębiorstwo – można na nim zaprezentować siedzibę, zespół, jak i trwające prace z ciekawej, zupełnie odmiennej perspektywy. Filmowanie za pomocą dronów jest o tyle atrakcyjną ofertą, że nie wymaga dużych nakładów finansowych, a same filmy, dzięki profesjonalnemu sprzętowi, są wysokiej jakości.

FILM W KOMUNIKACJI WEWNĘTRZNEJ

Coraz popularniejszym standardem są filmy korporacyjne przygotowywane na użytek komunikacji wewnętrznej w firmach i przedsiębiorstwach. Zaletą takiego wykorzystana filmu korporacyjnego jest jego duża skuteczność komunikacyjna. Filmy korporacyjne sprawdzają się jako materiały szkoleniowe, ponieważ pozwalają na atrakcyjne, przystępne i nieskomplikowane przekazywanie treści, które kierownictwo firmy pragnie zakomunikować swoim pracownikom. Dodatkowym atutem komunikowania za pośrednictwem filmów korporacyjnych jest zwiększenie stopnia identyfikacji pracowników z firmą, co przekłada się z na wymierne korzyści finansowe w postaci wzrostu wydajności i efektywności poszczególnych działów i samych pracowników przedsiębiorstwa. Dobrze zrealizowany film korporacyjny może być więc niezwykle skutecznym narzędziem instruktażowym i jednocześnie ważnym elementem działań PR-owych skierowanych do pracowników firmy.

Zapewniamy Kompleksową Obsługę

Nasza Agencja Interaktywna oferuje kompleksowe usługi dla małych oraz dużych firm.

Administracja

Obsługa Twojej strony www

Serwis

Obsługa techniczna stron www

Hostig

Serwery, Domeny

Usługi Programistyczne

Portale i Programy

Pozycjonowanie

SEO Google

Kampanie Reklamowe

Facebook Ads, Google Ads

Grafika

Komunikacja Wizualna

Filmowanie

Filmy Korporacyjne, Dron

Fotografia

Zdjęcia Korporacyjne

Media o Nas

Chcemy podzielić się z Tobą naszym doświadczeniem.
O naszych projektach pisały największe media biznesowe.

Agencja Interaktywna

Aktualności

Sprawdź nasze ostanie wpisy!

7 POWODÓW, DLA KTÓRYCH TWOJA FIRMA MUSI INWESTOWAĆ W FILM PROMOCYJNY

Znaczące zmiany polityki zasięgów w social mediach i wyszukiwarce Google spowodowały, że znaczenie materiałów filmowych zdecydowanie wzrosło. Video Marketing jest na pewno jednym z najbardziej znaczących narzędzi w 2019 r. Jeśli masz wątpliwości, czy warto inwestować w filmy lub czy masz wystarczające środki do produkcji takich materiałów, to odpowiedź jest prosta – tak!

Czytaj więcej »