fbpx

B4 Media

Aplikacje Mobilne

Skorzystaj z 16 letniego doświadczenia, potwierdzonego wieloma sukcesami medialnymi naszych projektów.
Tworzymy zaawansowane aplikacje mobilne wraz z panelami administracyjnymi.

Pracowaliśmy dla wielu małych i dużych firm.

TWÓJ BRAND WIDOCZNY 47x DZIENNIE !

Według raportu przygotowanego przez Statista Inc. w 2018 roku globalny czas użycia smartfonów oraz tabletów rośnie w bardzo szybkim tempie. Średni czas jaki spędzamy patrząc na ekran naszego smartfona, to 2h 51 min. Jeśli dołączymy do tego czas spędzony na korzystaniu z tabletu, czas ten rośnie do 4h 33 min. Ponadto według Statista Inc, przeciętny użytkownik smartfona sprawdza ekran główny swojego telefonu, aż 47 razy dziennie. Nic więc dziwnego, że to właśnie ekrany smartfonów stają się nową i bardzo skuteczną powierzchnię reklamową, na której warto zaistnieć. Dzięki własnej aplikacji mobilnej Twoje logo może znaleźć się obok takich brandów jak Facebook, Instagram, LinkedIn na które codziennie spoglądasz aż kilkadziesiąt razy.

Powiadomienia PUSH

Ilość treści, które są dostępne w internecie oraz na portalach społecznościowych rośnie z dnia na dzień. Odbiorcy są zasypywani wieloma wpisami i reklamami. W związku z tym, nasze komunikaty na portalach społecznościowych mogą nie docierać do potencjalnych klientów w sposób bezpłatny. Własna aplikacja mobilna wykorzystana w odpowiedni sposób może być w 100% skutecznym kanałem komunikacji z odbiorcami. Dzięki wysyłaniu wiadomości PUSH z wartościowymi treściami, możemy zbudować lojalną grupę swoich odbiorców. Dodatkowo mamy pewność, że komunikat zostanie wyświetlony na ekranie smartfona pożądanego klienta.

Aplikacja Mobilna = Benefit dla Klienta

Najbardziej zaawansowana aplikacja mobilna bez przemyślanej strategii promocji nie przyciągnie uwagi potencjalnych użytkowników. Dublowanie treści, tworzenie kopii strony czy sklepu internetowego w postaci aplikacji mobilnej nigdy nie przyniesie wiele instalacji. Przyczyna jest bardzo prosta. Klient nie widzi potrzeby pobrania aplikacji mobilnej ponieważ dokładnie takie same korzyści ma w znanych źródłach takich jak Twoja Strona Internetowa, Sklep Internetowy czy konto na Instagramie.

Zapewniamy Kompleksową Obsługę

Nasza Agencja Interaktywna oferuje kompleksowe usługi dla małych oraz dużych firm.

Administracja

Obsługa Twojej aplikacji

Serwis

Obsługa techniczna

Hostig

Serwery

Usługi Programistyczne

Portale i Programy

Pozycjonowanie

SEO Google

Kampanie Reklamowe

Facebook Ads, Google Ads

Grafika

Komunikacja Wizualna

Filmowanie

Filmy Korporacyjne, Dron

Fotografia

Zdjęcia Korporacyjne

Media o Nas

Chcemy podzielić się z Tobą naszym doświadczeniem.
O naszych projektach pisały największe media biznesowe.

Agencja Interaktywna

Aktualności

Sprawdź nasze ostanie wpisy!

7 POWODÓW, DLA KTÓRYCH TWOJA FIRMA MUSI INWESTOWAĆ W FILM PROMOCYJNY

Znaczące zmiany polityki zasięgów w social mediach i wyszukiwarce Google spowodowały, że znaczenie materiałów filmowych zdecydowanie wzrosło. Video Marketing jest na pewno jednym z najbardziej znaczących narzędzi w 2019 r. Jeśli masz wątpliwości, czy warto inwestować w filmy lub czy masz wystarczające środki do produkcji takich materiałów, to odpowiedź jest prosta – tak!

Czytaj więcej »